KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
2e districtswedstrijd
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Heren Beverwijk Van Loenenlaan 1, 1945 TB Beverwijk
Rayon Eemland Wedstrijd 1 D1 + divisie 4-5-6-7
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Dames Schiermonnikooghof 21, 3826 DK Amersfoort Hal Turn Inn

Algemene Wedstrijdinformatie Wedstrijd 1 D1 + divisie 4-5-6-7

Organisatie: Rayon Eemland i.s.m. Impala Leusden en Doto Scherpenzeel

Contactpersoon Rayon Eemland: rayoneemland@ziggo.nl

Wedstrijdleiding Rayon Eemland: Impala-Doto

Hoofd wedstrijd jury: Jessica Boersen

Scoreverwerking: Rayon Eemland

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Noord, 1e Recreatiewedstrijd
19-01-2019 Marsdiepstraat 282, Den Helder Sporthal OKK
Rayon Turnado 2e voorwedstrijd N3-4, D1, Divisie 3 en 4
19-01-2019 Turnen Dames Eendenkooi 3 Culemborg Sporthal Parijsch
Rayon West-Friesland, 2e Voorwedstrijd 4e-5e en 6e divisie, D1, D2 en D3
19-01-2019 t/m 20-01-2019 Turnen Dames Dwingel 4, 1648 JH De Goorn De Koggenhal

Hieronder vindt u de wedstijdindeling, juryindeling en juryopgaveformulier voor de 2e Voorwedstrijd van Rayon West-Friesland op zaterdag 19 en zondag 20 januari 2019

Werkgroep TDMN VW 2 Divisie 2 excl jeugd 2 D+ pupil 1 N2, jeugd 1 N3 (MN+NH)+ instap N3 NH
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam SportXperience

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 2 excl jeugd 2 D+ pupil 1 N2+jeugd 1 N3 (MN+NH)+instap N3 NH SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDMN i.s.m. Hellas Tiel

Contactpersoon Werkgroep TDMN: Linda Scholtens wg.td.mn@ midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDMN:

Hoofd wedstrijd jury: 

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig.

 

Ritmische Gymnastiek - Districtswedstrijd 1e divisie individueel en groep
20-01-2019 Ritmische Gymnastiek Franciscusweg 6a Hilversum sporthal Kerkelanden

organisatie: GTV Hilversum

Werkgroep TDNH VW 2 Divisie 2, N2, N3 excl. jeugd 1 N2 (MN)+(NH),
20-01-2019 t/m 20-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam Sportcentrum Sloten

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 2, N2, N3 excl Jeugd 1 N2 (MN)+(NH) SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDNH i.s.m. United Amstelveen

Contactpersoon Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans wg.td.nh@midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans

Hoofd wedstrijd jury: Hillie Appel

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig.

 

Op 5 januari 2019 nieuw geplaatst

DTC TH, Districtskampioenschap NTS Hoog
23-01-2016 Turnen Heren Van Loenenlaan 1, Beverwijk Sporthal De Walvis

Organisatie: DTC TH MidWest

Contact persoon programma: Kees den Uijl

Toegangsprijzen

Kinderen tot 12 jaar: dagkaart € 1,50 p.p.

Vanaf 13 jaar en ouder: dagkaart € 2,50 p.p

 

Wedstrijd 1

  • Opmars 8:30 uur
  • Algemene Warming Up 8:35 uur 
  • Start eerste toestel 8:50 uur 
  • Prijsuitreiking 11:45 uur

Wedstrijd 2

  • Opmars 11:45 uur 
  • Algemene Warming Up 11:50 uur 
  • Start eerste toestel 12:05 uur 
  • Prijsuitreiking 14:40 uur 

Wedstrijd 3

  • Opmars 14:40 uur 
  • Algemene Warming Up 14:45 uur 
  • Start eerste toestel 15:00 uur 
  • Prijsuitreiking 17:00 uur

Wedstrijd 4

  • Opmars 17:00 uur 
  • Algemene Warming Up 17:05 uur 
  • Start eerste toestel 17:20 uur 
  • Prijsuitreiking 19:20 uur

 

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans