KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Rayon Eemland voorwedstrijd 3-4 kamp
26-01-2019 t/m 26-01-2019 Turnen Dames Schiermonnikooghof 21, 3826 DK Amersfoort Hal Turn Inn

Algemene Wedstrijdinformatie Voorwedstrijd 3-4 kamp

Organisatie: Rayon Eemland i.s.m. Hygiëa en Irene

Contactpersoon Rayon Eemland: rayoneemland@ziggo.nl

Wedstrijdleiding Rayon eemland: Hygiëa en Irene

Hoofd wedstrijd jury: Ria v Ingen

Scoreverwerking:Hygiëa/Irene/Rayon Eemland

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Rivierenland voorwedstrijd 3-4 kamp
26-01-2019 t/m 26-01-2019 Turnen Dames
Werkgroep TDMN VW 2 Divisie 3, pupil 1-2 N3
26-01-2019 t/m 26-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam SportXperience

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 3, pupil 1-2 N3 SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDMN i.s.m. Agilitas Bunschoten

Contactpersoon Werkgroep TDMN: Linda Scholtens wg.td.mn@midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDMN:

Hoofd wedstrijd jury: 

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is  geen pinautomaat aanwezig

 

Werkgroep TDNH VW 2 Divisie 3, N3-N4 excl. jeugd 1 N3
27-01-2019 t/m 27-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam Sportcentrum Sloten

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 3, N3-N4 excl. jeugd 1 N3 SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDNH i.s.m. TOSS Heemskerk

Contactpersoon Werkgroep TDNH: Eline Flux wg.td.mn@midwest.kngu.nl 

Wedstrijdleiding Werkgroep TDNH: Eline Flux

Hoofd wedstrijd jury: Hillie Appel

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is  geen pinautomaat aanwezig

 

De algemene regels zijn zoals bekend

DTC Trampoline, 2e PW Teams CDE-niveau West
09-11-2013 Trampolinespringen Sportcomplex De Hoornse Vaart, Hertog Aalbrechtweg 4, Alkmaar

De gegevens voor de eerste plaatsingswedstrijd voor teams in district West vindt u in het tabblad Programma.

In de C-klasse springen 7 team in één poule, in de D-klasse springen 7 teams in één poule en in de E-klasse springen 11 teams in één poule.

 De 2e plaatsingswedstrijd is op 9 november in Alkmaar (Trampolinehal bij de Hoornse Vaart, Hertog Aalbrechtweg 4 in Alkmaar) De aanvang van de wedstrijd is om 10:20 en het duurt tot ongeveer 13:00 uur

Alle info komt voor de wedstrijd en de uitslagen komen zaterdagavond van de wedstrijd op de site van www.midwest.KNGU.nl en later ook op de KNGU site

 

In de E-klasse hebben zowel TVIJ E5 als DOS E1 208.4 puinten gehaald.

Ik heb een extra set medailles besteld voor de springers van TVIJ.

Volgens het Technische Reglement 3.4 wint het team met de hoogste score in de finale oefening, dat was TVIJ, zij krijgen 3 wedstrijdpunten en DOS krijgt er 4.

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans