KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Rayon Eemland voorwedstrijd 2 D2+D3
23-03-2019 t/m 23-03-2019 Turnen Dames Bikkersweg 74,3752 WV Bunschoten Gymnastiekcentrum Agilitas

Algemene Wedstrijdinformatie Wedstrijd 5 2e voorwedstrijd 2 D2+D3 excl. jeugd 1 D2-D3

Organisatie: Rayon Eemland i.s.m. Agilitas en Longa

Contactpersoon Rayon Eemland: rayoneemland@ziggo.nl

Wedstrijdleiding Rayon eemland:Agilitas/Longa

Hoofd wedstrijd jury: Ria 

Scoreverwerking: Rayon Eemland Henny-José

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Noord, 3e competitiewedstrijd/Jokercup 4e t/m 6e divisie en D1 t/m D3
23-03-2019 t/m 24-03-2019 Turnen Dames Dokter Tamsmalaan 1, Wieringerwerf Zuiderzeehal
Rayon Rivierenland, 3e voorwedstrijd D1 en divisie 4, 5 en 6
23-03-2019 t/m 23-03-2019 Turnen Dames Schiermonnikoogweg 21, Amersfoort Turn Inn
3e PW Turnen Heren MidWest
24-03-2019 t/m 24-03-2019 Turnen Heren Herculesplein 241, Utrecht Galgenwaard
DTC Turnen Heren, Kwalificatiewedstrijd NTS Hoog MN
18-01-2015 Turnen Heren Eendenkooi 3, Culemborg Sporthal Parijsch

Wedstrijd 1

  • 8:45 Warming-up (Benjamin 10, Instap 10, Instap 8, Pupil 8 en Pupil 7);
  • 9:00 Aanvang Wedstrijd;
  • 10:30 Prijsuitreiking

Wedstrijd 2

  • 10:30 Warming-up Wedstrijd (Instap 11, Instap 9 en Pupil 9);
  • 10:45 Aanvang Wedstrijd;
  • 12:30 Prijsuitreiking Wedstrijd

Wedstrijd 3

  • 13:00 Warming-up Wedstrijd (alle categorieën met keuze-oefenstof);
  • 13:15 Aanvang Wedstrijd;
  • 16:30 Opruimen toestellen etc. (Iedereen helpt mee!);
  • 16:30 Prijsuitreiking Wedstrijd 3

Zie programma voor deelnemerslijst

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans