KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Districtskampioenschap NTS niveau D1 en D2
15-06-2019 t/m 15-06-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam SportXperience

Algemene Wedstrijdinformatie Districtskampioenschap NTS niveau D1 en D2

Organisatie: Werkgroep TDMN i.s.m. Olympia Ochten 

Contactpersoon Werkgroep TDMN: wg.td.mn.@midwest.kngu.nl t.a.v. Gerrie Papavoine

Wedstrijdleiding Werkgroep TDMN:

Hoofd wedstrijd jury: 

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Turnado, 2e voorwedstrijd N1, N2, N3, N4 en D1
25-01-2014 Turnen Dames Sporthal Parijsch, Eendekooi 3, Culemborg

Algemene wedstrijdinformatie

organisatie: Rayon Turnado/Turnclub P.i.T. Lunteren

Contactpersoon Rayon: Gerrie Papavoine

Contactpersoon: Turnclub P.I.T Ivan Coenraad

Wedstrijdleiding: Turnclub P.i.T. Lunteren

Hoofd wedstrijdjury: Teunie Sanders en Lea Ekelmans

Entreegelden wedstrijd: Personen 13 jaar e.o  EUR 2,50

Personen t/m 12 jaar EUR 1,50

08:15uur                    zaal open

08:45uur                    warming-upwedstrijd 1

08:55uur                    opening en aanvangwedstrijd 1

11:35uur                    einde wedstrijd 1, warming-up wedstrijd 2

11:45uur                    uitslag wedstrijd 1en opmars wedstrijd 2

12:05uur                    aanvang wedstrijd 2

14:20uur                    einde wedstrijd 2, warming-upwedstrijd 3

14:30uur                    uitslag wedstrijd 2opmars wedstrijd 3

14:50uur                    aanvang wedstrijd 3

17.05uur                    einde wedstrijd 3,

17:15uur                    uitslag wedstrijd 3

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans