KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
2e districtswedstrijd
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Heren Beverwijk Van Loenenlaan 1, 1945 TB Beverwijk
Rayon Eemland Wedstrijd 1 D1 + divisie 4-5-6-7
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Dames Schiermonnikooghof 21, 3826 DK Amersfoort Hal Turn Inn

Algemene Wedstrijdinformatie Wedstrijd 1 D1 + divisie 4-5-6-7

Organisatie: Rayon Eemland i.s.m. Impala Leusden en Doto Scherpenzeel

Contactpersoon Rayon Eemland: rayoneemland@ziggo.nl

Wedstrijdleiding Rayon eemland:

Hoofd wedstrijd jury: Jessica Boersen

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Noord, 1e Recreatiewedstrijd
19-01-2019 Marsdiepstraat 282, Den Helder Sporthal OKK
Rayon Turnado 2e voorwedstrijd N3-4, D1, Divisie 3 en 4
19-01-2019 Turnen Dames Eendenkooi 3 Culemborg Sporthal Parijsch
Rayon West-Friesland, 2e Voorwedstrijd 4e-5e en 6e divisie, D1, D2 en D3
19-01-2019 t/m 20-01-2019 Turnen Dames Dwingel 4, 1648 JH De Goorn De Koggenhal

Hieronder vindt u de wedstijdindeling, juryindeling en juryopgaveformulier voor de 2e Voorwedstrijd van Rayon West-Friesland op zaterdag 19 en zondag 20 januari 2019

Werkgroep TDMN VW 2 Divisie 2 excl jeugd 2 D+ pupil 1 N2, jeugd 1 N3 (MN+NH)+ instap N3 NH
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam SportXperience

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 2 excl jeugd 2 D+ pupil 1 N2+jeugd 1 N3 (MN+NH)+instap N3 NH SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDMN i.s.m. Hellas Tiel

Contactpersoon Werkgroep TDMN: Linda Scholtens wg.td.mn@ midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDMN:

Hoofd wedstrijd jury: 

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig.

 

Ritmische Gymnastiek - Districtswedstrijd 1e divisie individueel en groep
20-01-2019 Ritmische Gymnastiek Hilversum

organisatie: GTV Hilversum

Werkgroep TDNH VW 2 Divisie 2, N2, N3 excl. jeugd 1 N2 (MN)+(NH),
20-01-2019 t/m 20-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam Sportcentrum Sloten

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 2, N2, N3 excl Jeugd 1 N2 (MN)+(NH) SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDNH i.s.m. United Amstelveen

Contactpersoon Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans wg.td.nh@midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans

Hoofd wedstrijd jury: Hillie Appel

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig.

 

Op 5 januari 2019 nieuw geplaatst

RTC turnen dames MN regiokampioenschap divisie 6+ D3+ B-finale instap+pupil 1 D2
09-06-2018 Turnen Dames Schiermonnikooghof 21, Amersfoort Turn-inn

Algemene Wedstrijdinformatie regiokampioenschap TDMN divisie 6+D3+B-finale instap+pupil 1 D2 Turn-inn Amersfoort

Organisatie: RTCTDMN i.s.m. Vogel IJsselstein Rayon Rivierenland

Contactpersoon RTCTDMN: Ria Kramer wg.td.mn@midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding RTCTDMN: Marian Kwakkenbos en GV Vogel

Hoofd wedstrijd jury: Jessica Boersen

Scoreverwerking: Herman Westerlaken

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

De A27 is komend weekend tussen Utrecht en Eemnes in beide richtingen afgesloten.

Verkeer wordt omgeleid over de A28 en A1

Dus het kan richting Amersfoort erg druk zijn

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans