KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Rayon Eemland voorwedstrijd 2 D2+D3
23-03-2019 t/m 23-03-2019 Turnen Dames Bikkersweg 74,3752 WV Bunschoten Gymnastiekcentrum Agilitas

Algemene Wedstrijdinformatie Wedstrijd 5 2e voorwedstrijd 2 D2+D3 excl. jeugd 1 D2-D3

Organisatie: Rayon Eemland i.s.m. Agilitas en Longa

Contactpersoon Rayon Eemland: rayoneemland@ziggo.nl

Wedstrijdleiding Rayon eemland:Agilitas/Longa

Hoofd wedstrijd jury: Ria 

Scoreverwerking: Rayon Eemland Henny-José

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Noord, 3e competitiewedstrijd/Jokercup 4e t/m 6e divisie en D1 t/m D3
23-03-2019 t/m 24-03-2019 Turnen Dames Dokter Tamsmalaan 1, Wieringerwerf Zuiderzeehal
Rayon Rivierenland, 3e voorwedstrijd D1 en divisie 4, 5 en 6
23-03-2019 t/m 23-03-2019 Turnen Dames Schiermonnikoogweg 21, Amersfoort Turn Inn
3e PW Turnen Heren MidWest
24-03-2019 t/m 24-03-2019 Turnen Heren Herculesplein 241, Utrecht Galgenwaard
DTC Turnen Heren, Kwalificatiewedstrijd NTS Hoog regio MN
18-01-2014 Turnen Heren Sportzaal Hellas Tiel, Hilversumstraat 2, Tiel

Inschijven in het Loket:

Dit toernooi is de een kwalificatiewedstrijd voor de Districtsfinale en valt daarom onder het kopje MW - TH <divisie naar keus> 2013-2014. In het loketmenu staat dit onder: Wedstrijden >> Inschrijven Turnen Heren >> <divisie naar keus>

Uiterste inschrijfdatum:

30 november

Wedstrijdschema

8:45 Warming-up Wedstrijd 1 (Benjamin 10, Instap 10 en Instap 11)

10:45 Warming-up Wedstrijd 2 (Instap 8, Instap 9, Pupil 8 en Pupil 9)

13:15 Warming-up Wedstrijd 3 (alle categorieën met keuze-oefenstof)

 

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans