KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
Districtskampioenschap NTS niveau divisie 3+ N3 m.u.v. jeugd 1 N3
30-03-2019 t/m 30-03-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam SportXperience

Algemene Wedstrijdinformatie Districtskampioenschap divisie 3 +N3 m.u.v. jeugd 1 N3

Organisatie: Werkgroep TDNH i.s.m. DOS Amsterdam

Contactpersoon Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans (wg.td.nh@midwest.kngu.nl)

Wedstrijdleiding Werkgroep TDNH: Patricia Warns / Eline Flux

Hoofd wedstrijd jury: Hillie Appel

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

DTC Trampolinespringen, 3e pw IND&SYN 3e+4e divisie in district West
30-03-2019 Trampolinespringen Terborchlaan 301, Alkmaar Trampolinehal in de Meent

Het entreegeld voor deze wedstrijd is € 2,00 per persoon, dat is in september 2018 ingevoerd voor alle KNGU wedstrijden.

DTC-TRA 4e PW 2018-2019 3e & 4e Divisie Midden
30-03-2019 Trampolinespringen Edisonstraat 6, Kudelstaart

Let op: Versie 22-03 - blok 2 en 3 trampoline 3 is aangepast tov eerdere versies

Rayon West-Friesland, Jokercup 4e-5e en 6e divisie, D1, D2 en D3
30-03-2019 t/m 31-03-2019 Turnen Dames Dwingel 4, 1648 JH De Goorn De Koggenhal

Hieronder vindt u de wedstijdindeling, juryindeling en juryopgaveformulier voor de Jokercup van Rayon West-Friesland op zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019

Voorwedstrijd 5 rayon de Vechtstreek
30-03-2019 Schiermonnikooghof 21 3826 DK Amersfoort TurnInn

Organisatie: Rayon de Vechtstreek ism Virto Breukelen en Wilskracht Loenen

Contactpersoon: Els Pluimakers        e.pluimakers@xs4all.nl

Wedstrijdleiding: Marian Kwakkenbos

Hoofd wedstrijd jury: Els Pluimakers en Marian Kwakkenbos

Score verwerking: Sabine van Egmond

 

Entree gelden  € 2,= voor alle leeftijden

Graag gepast betalen. Er is GEEN pin automaat aanwezig.

 

Ritmische Gymnastiek - Districtsfinale 2e divisie individueel
31-03-2019 Ritmische Gymnastiek Dr. Meurerlaan 7, Amsterdam sportcentrum Ookmeer
Rayon Vechtstreek, 1e Voorwedstrijd D2 en D3
01-02-2014 Turnen Dames Sporthal Snellerpoort, Steinhagenseweg 3a, Woerden

Algemene Wedstrijdinformatie 1e voorwedstrijd D2 en D3

Organisatie: Rayon de Vechtstreek i.s.m. OKV, Harmelen en VEP, Woerden

Contact persoon rayon: Els Pluimakers (e.pluimakers@xs4all.nl)

Wedstrijd leiding: OKV, Harmelen

Hoofd wedstrijd jury: Els Pluimakers en Marian Kwakkenbos

Entree

Personen t/m 12 jaar €1,50

Personen vanaf 13 jaar €2,50

 

Wedstrijd 1: Pre-instap D2 en Pupil 1 D3 deel 1 (8.30 uur-10.00 uur)

Wedstrijd 2: Pre-instap D2 en Pupil 1 D3 deel 2 en Pupil 1 D2 (10.15 uur-11.45 uur)

Wedstrijd 3: Instap D2 deel 1 en Jeugd 1 D3 (13.15 uur-14.45 uur)

Wedstrijd 4: Instap D2 deel 2 en Pupil 2 D3 deel 1 (14.45 uur-16.15 uur)

Wedstrijd 5: Instap D2 deel 3 en Pupil 2 D3 deel 2 (16.15 uur-17.45 uur)

 

 

 

 

 

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans