KNGU district Mid-West
Vul hier de titel in
RSS

Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles

Toon alleen uitslagen








Selecteer alles / deselecteer alles
Selecteer alles / deselecteer alles
Week
2e districtswedstrijd
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Heren Beverwijk Van Loenenlaan 1, 1945 TB Beverwijk
Rayon Eemland Wedstrijd 1 D1 + divisie 4-5-6-7
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Dames Schiermonnikooghof 21, 3826 DK Amersfoort Hal Turn Inn

Algemene Wedstrijdinformatie Wedstrijd 1 D1 + divisie 4-5-6-7

Organisatie: Rayon Eemland i.s.m. Impala Leusden en Doto Scherpenzeel

Contactpersoon Rayon Eemland: rayoneemland@ziggo.nl

Wedstrijdleiding Rayon eemland:

Hoofd wedstrijd jury: Jessica Boersen

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig

 

Rayon Noord, 1e Recreatiewedstrijd
19-01-2019 Marsdiepstraat 282, Den Helder Sporthal OKK
Rayon Turnado 2e voorwedstrijd N3-4, D1, Divisie 3 en 4
19-01-2019 Turnen Dames Eendenkooi 3 Culemborg Sporthal Parijsch
Rayon West-Friesland, 2e Voorwedstrijd 4e-5e en 6e divisie, D1, D2 en D3
19-01-2019 t/m 20-01-2019 Turnen Dames Dwingel 4, 1648 JH De Goorn De Koggenhal

Hieronder vindt u de wedstijdindeling, juryindeling en juryopgaveformulier voor de 2e Voorwedstrijd van Rayon West-Friesland op zaterdag 19 en zondag 20 januari 2019

Werkgroep TDMN VW 2 Divisie 2 excl jeugd 2 D+ pupil 1 N2, jeugd 1 N3 (MN+NH)+ instap N3 NH
19-01-2019 t/m 19-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam SportXperience

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 2 excl jeugd 2 D+ pupil 1 N2+jeugd 1 N3 (MN+NH)+instap N3 NH SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDMN i.s.m. Hellas Tiel

Contactpersoon Werkgroep TDMN: Linda Scholtens wg.td.mn@ midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDMN:

Hoofd wedstrijd jury: 

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig.

 

Ritmische Gymnastiek - Districtswedstrijd 1e divisie individueel en groep
20-01-2019 Ritmische Gymnastiek Hilversum

organisatie: GTV Hilversum

Werkgroep TDNH VW 2 Divisie 2, N2, N3 excl. jeugd 1 N2 (MN)+(NH),
20-01-2019 t/m 20-01-2019 Turnen Dames Sloterweg 1043 T, Amsterdam Sportcentrum Sloten

Algemene Wedstrijdinformatie VW 2 Divisie 2, N2, N3 excl Jeugd 1 N2 (MN)+(NH) SportXperience Amsterdam 

Organisatie: Werkgroep TDNH i.s.m. United Amstelveen

Contactpersoon Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans wg.td.nh@midwest.kngu.nl

Wedstrijdleiding Werkgroep TDNH: Stephanie Hermans

Hoofd wedstrijd jury: Hillie Appel

Scoreverwerking: 

Entreegelden: Alle leeftijden € 2,00

S.v.p. met gepast geld betalen. Er is geen pinautomaat aanwezig.

 

Op 5 januari 2019 nieuw geplaatst

Rayon Noord, 2e Voorwedstrijd D1, D2, D3 en divisie 4, 5 en 6
25-01-2014 t/m 26-01-2014 Turnen Dames Sporthal Marsdiep, Marsdiepstraat 282, Den Helder

2e competitie /voorwedstrijd op 25/26 januari 2014

Organisatie: s.v. O.K.K. Den Helder i.s.m. Rayon Noord

Adres Sporthal: Marsdiepstraat 282, 1780 BD Den Helder, Tel 0223-625550

Contact adres organisatie: P Leegwater, Tel 06-13110902, p.leegwater2@quicknet.nl

Contactadres commissie: M Schrijver, Tel 0227 -602614, mieke.schrijver@kpnmail.nl

Routebeschrijving;

Komende langs het Noord Hollands  kanaal gaat u op de rotonde  3/4 richting (H-Gemini is Ravelijnweg). Deze weg blijven volgen tot de 2e rotonde deze neemt u 3/4 (Texelstroomlaan)op de Texelstroomlaan neemt u de 2e weg rechts (Scheldestraat) aan het einde vind u  links een parkeerterrein.

Komende vanaf het parkeerterrein gaat u voor het winkelcentrum iets naar links en voor het water naar rechts u volgt het rode voetpad, aan het einde hiervan ziet u rechts een kleine tartaan baan deze gaat u op, daar is de ingang naar de sportzaal.

Entree  volwassen: € 2,50

Jeugd t/m14 j / 65+: € 1,50

Zaterdag 25 januari  2014 hoofdwedstrijd jury Suzette Schilder mob:0655548517

Zondag 26 januari 2014 hoofdwedstrijd jury Pieter Leegwater  mob:06-13110902

Wedstrijd nummers afhalen bij de wedstrijdtafel

Zaterdag 25 januari 2014

Wedstrijd 1: aanvang warming up 9.00 uur            Pupillen 2 D3/Pupillen 2 D2 

Wedstrijd 2: aanvang warming up 11.00 uur          Instap D2/Jeugd 6e div supl H

Wedstrijd 3: aanvang warming up13.30 uur           Instap D2/Junioren 5e div supl F

Wedstrijd 4: aanvang warming up 15.30 uur          Pupillen 1 D2/Junioren 6e div supl G/Senioren 6e div                                                                                    Supl G+F

Wedstrijd 5: aanvang warming up 18.00 uur          Pupillen 1 D3/Jeugd1 D3/Jeugd 1 D2

Zondag 26 januari 2014

Wedstrijd 6: aanvang warming up 9.00 uur            Pupillen 1 D1/Jeugd 2- 5e div supl G/Jeugd 2 - 4e div supl F

Wedstrijd 7: aanvang warming up 11.00 uur          Instap  D1/Jeugd1 D1/Senioren- 4e div supl D/Senioren-                                                                           5e div supl E

Wedstrijd 8: aanvang warming up 13.30 uur          Pupillen 2 D1/Junioren - 4e div supl E

Datum Evenement Locatie Sport
  • Nijntje ambassadeur van het Beweegdiploma
  • jansen
  • psb
  • gk
  • Turnsupporter het eerste echte tijdschrift voor turnfans